Контактирајте нас

Вензхоу Феимаи Елецтриц Цо., Лтд.

Адреса:бр.75 авенија Ксингуанг, индустријска зона Ксингуанг, Лиусхи, град Иуекинг, провинција Зхејианг, П.Р.Цхина.

Телефон:86-13968753197

Тел:86-577-62797750

факс:86-577-62797770

Е-маил:сале@аделс-солар.цом

Веб: ввв.аделс-солар.цом

Пошаљи упит